Zoeken
  • Stichting Ramon scoort tegen kanker

Actie Lemmer, zeer geslaagd!

Wat was het gezellig in Lemmer de afgelopen twee dagen..

Met als grote publiekstrekker de chocozoenenvanger en de ruim 70 pasgeboren kwarteltjes kwamen vele bezoekers van het Dok Event bij ons een kijkje nemen, kochten een doosje eieren, er werd gesjoeld en voor de kleinere kinderen touwtje trekken. In tussentijd werden er bij Vakgarage Aukema vele auto’s gewassen waarvan de opbrengst in zijn geheel naar onze stichting ging. In deze twee dagen is er maar liefst 1400,– ingezameld voor de stichting ‘Ramon scoort tegen kanker’ .. Wat weer een super mooi bedrag! … Wij danken Eric en Yvonne van Vakgarage Aukema Lemmer, Vredestein Nederland, Sjoerd van de Jumbo Lemmer, Fam. Hoogeveen Balk, Meindert en Tiny van rondvaartboot de “Trijntje” Koudum en natuurlijk al onze vrijwilligers!!

Iedereen bedankt voor het kopen van eieren, het meedoen aan onze activiteiten, het wassen van uw auto en alle spontane donaties.. Geweldig!

#Lemmer #April2014 #VakgarageAukema #VredesteinNederland #opgebracht #opbrengst #LemmerhetDokEvent #Vrijwilligers

4 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Luca

Correspondentieadres:


Sânmar 9
8563 AN Wijckel

info@ramonscoorttegenkanker.nl

KvK nummer: 58458204

RSIN (fiscaal nummer): 853048320

Rabobank IBAN:
NL91RABO0137195508

Voorzitter
Cor Pander

 

 

 

Secretaris

Aaltje Witteveen
 

 

Penningmeester

Sake van den Berg
 

© Stichting Ramon scoort tegen kanker 2013                    Webdesign  Fotografie Sybrandy

  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • Google+ - Black Circle