top of page
Zoeken
  • Stichting Ramon scoort tegen kanker

Actie Lemmer, zeer geslaagd!

Wat was het gezellig in Lemmer de afgelopen twee dagen..

Lemmer - Stichting Ramon scoort tegen kanker.jpg

Met als grote publiekstrekker de chocozoenenvanger en de ruim 70 pasgeboren kwarteltjes kwamen vele bezoekers van het Dok Event bij ons een kijkje nemen, kochten een doosje eieren, er werd gesjoeld en voor de kleinere kinderen touwtje trekken. In tussentijd werden er bij Vakgarage Aukema vele auto’s gewassen waarvan de opbrengst in zijn geheel naar onze stichting ging. In deze twee dagen is er maar liefst 1400,– ingezameld voor de stichting ‘Ramon scoort tegen kanker’ .. Wat weer een super mooi bedrag! … Wij danken Eric en Yvonne van Vakgarage Aukema Lemmer, Vredestein Nederland, Sjoerd van de Jumbo Lemmer, Fam. Hoogeveen Balk, Meindert en Tiny van rondvaartboot de “Trijntje” Koudum en natuurlijk al onze vrijwilligers!!

Stichting Ramon scoort tegen kanker

Iedereen bedankt voor het kopen van eieren, het meedoen aan onze activiteiten, het wassen van uw auto en alle spontane donaties.. Geweldig!

#Lemmer #April2014 #VakgarageAukema #VredesteinNederland #opgebracht #opbrengst #LemmerhetDokEvent #Vrijwilligers

9 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Luca

bottom of page