top of page
Zoeken
  • Stichting Ramon scoort tegen kanker

BeachEvent Balk


Vandaag waren we op het BeachEvent Balk, dit is een jaarlijks terugkerend beach(voet)volleybal toernooi midden in Balk. De organisatie van het Beach Event had gehoord van onze Stichting en bood spontaan aan om mee te helpen. Bij de bar stond een kist waar je geld in kon doneren voor de Stichting en er werd een doos met waardevolle spullen per opbod verkocht. Ook waren er een aantal kinderen die spontaan gingen schminken voor een euro voor de Stichting. Dit alles heeft ook weer een heel mooi bedrag van 820,– euro opgeleverd. Heel erg bedankt hiervoor!

Vandaag waren we op het BeachEvent Balk, dit is een jaarlijks terugkerend beach(voet)volleybal toernooi midden in Balk. De organisatie van het Beach Event had gehoord van onze Stichting en bood spontaan aan om mee te helpen. Bij de bar stond een kist waar je geld in kon doneren voor de Stichting en er werd een doos met waardevolle spullen per opbod verkocht. Ook waren er een aantal kinderen die spontaan gingen schminken voor een euro voor de Stichting. Dit alles heeft ook weer een heel mooi bedrag van 820,– euro opgeleverd. Heel erg bedankt hiervoor!

#BeachEventBalk #Beachvoetvolleybal #augustus2013 #opgebracht #opbrengst

4 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Luca

bottom of page